0
0
0

BaseCamp – молодий український бренд туристичного спорядження та аксесуарів

BaseCamp – молодий український бренд туристичного спорядження та аксесуарів

BaseCamp (в перекладі з англ. «базовий табір») – це основа основ для кожного мандрівника. Саме звідси починається будь-яка пригода чи подорож, саме сюди ви повертаєтесь після мандрівок. Саме базовий табір виступає вашим прихистком під час негоди. Тож ми створюємо не просто спорядження, а простір, де кожен знайде все необхідне для своїх пригод.

В бізнесі BaseCamp – це молодий український бренд, що впевнено займає провідні позиції на ринку. Асортимент нашої продукції регулярно поповнюється новинками та актуальними товарами, серед яких хімічні грілки, кемпінгові меблі, гелі для розпалювання вогню, складні каремати та багато іншого.

На ринку ми є брендом-початківцем, але насправді ми тривалий час вивчали особливості спорядження, його функціональність та ефективність в складних умовах використання. Ми запозичили все найкраще від світових брендів та розробили свою продукцію, яка задовільнить найвибагливішого клієнта.

Наша задача – це забезпечити туриста усім необхідним за доступними цінами. Адже завдяки розміщенню виробничих потужностей в Україні вдалось досягти низьких цін та забезпечити контроль якості на кожному етапі виготовлення. А наші інженери щоразу поповнюють асортимент практичними товарами, які тестує уся наша команда.

Наша місія – це створення доступного функціонального спорядження. Наше натхнення – це ви та ваш комфорт на природі. Ми турбуємось про деталі. Саме тому меблі для кемпінгу будуть завжди зручними, а килимки для походів надійними та витривалими. Наші хімічні грілки – це надійне джерело тепла в холодні дні як в походах, так і на прогулянці в парку.

Обираючи BaseCamp ви обираєте якісну продукцію та підтримуєте вітчизняного виробника.

Розробка спорядження – це складний процес, що включає ідею, вирішення технічних питань та власне виробництво. Крім цього, варто зазначити, що при розробці продукції BaseCamp кожен може зробити свій внесок та вдосконалити наші товари. Ми прислухаємось до ваших побажань, коректуючи уже наявну продукцію та розширюючи асортимент новинками. Тому ми впевнені в якості та функціональності усієї нашої продукції.

BaseCamp – це в першу чергу якісна продукція. Наші інженери враховують не лише економічні фактори, але й умови використання. Ми натхненні природою та відпочинком, тому уся продукція задовольняє вимоги outdoor пригод.

Серед переваг товарів від BaseCamp можна виділити:

Доступність. Розмістивши виробництво в Україні ми змогли суттєво знизити ціну в порівнянні з іноземними конкурентами без втрати якості.

Практичність. На сьогодні асортимент бренду складають туристичні килимки, репеленти, меблі для кемпінгу, спеціалізовані миючі засоби та засоби по догляду за технологічним одягом та вовною, хімічні грілки, товари для розведення вогню, газові балони. Усе це забезпечує комфорт та полегшує туристичний побут на природі.

Довговічність. Крісла та килимки для відпочинку на природі розраховані на тривале використання за будь-яких умов.

Безпечність та екологічність. Хімічні грілки та засоби для прання BaseCamp не мають в своєму складі шкідливих речовин та не забруднюють навколишнє середовище.

Каталог BaseCamp - https://luckyfisher.com.ua/basecamp

Коментарі