0
0
0

Нове "свіже" надходження продукції для лову коропа, "Dynamite baits"

Нове "свіже" надходження продукції для лову коропа, "Dynamite baits"

Мабуть, не так багато рибалок в Європі, які не чули про Dynamite Baits або не купували наші приманки для матчевої або коропової ловлі.

Ім'я Dynamite миттєво впізнається по всій Європі завдяки виробництву високоякісних приманок, насправді ваш успіх з нашою продукцією лежить в основі всього, що ми робимо - це так просто!

Наша фундаментальна концепція «приманки, зроблені рибалками для рибалок» добре служила нам протягом багатьох років і залишається вірною і сьогодні, навіть незважаючи на те, що наші обсяги виробництва і ринок значно зросли з моменту нашого приходу на ринок приманок в середині 90-х років.

Зараз понад 60 співробітників (в основному рибалки) працюють у відділах досліджень, розробки продукції, виробництва та дистрибуції, а також у відділах продажу та маркетингу.  За останні роки світ приманок змінився до невпізнання, але ми спеціалізуємося на виробництві бойлів і можемо гарантувати, що кожен проданий нами бойл виробляється на місці, в нашому головному офісі, розташованому недалеко від Ноттінгема, Англія.

Ми працюємо з багатьма іншими рибалками з різних країн і цінуємо їхній внесок у розробку та пропозицію нових ідей для наших продуктів, завдяки чому Dynamite продовжує залишатися лідером на ринку приманок.

Ми постачаємо продукцію в більшість рибальських магазинів Великобританії, тому у вас ніколи не виникне проблем з тим, де знайти нашу продукцію. Аналогічно, по всій Європі, завдяки ефективній та дієвій мережі, що охоплює близько 30 країн, ви завжди зможете знайти мішок Swim Stim або The Source!

 

Незалежно від того, чи шукаєте ви підгодовування, бойли, пелети або рідкі добавки, ви можете бути впевнені, що у Dynamite Baits є те, що допоможе вам зловити більше риби!


Каталог продукції - https://luckyfisher.com.ua/dynamite-baits-ua

Коментарі