0
0
0

Жуки. Воблери Sakura NOTOBUG. Нові кольорі.

Жуки. Воблери Sakura NOTOBUG. Нові кольорі.

Воблер Sakura Notobug – результат розробок відомого французького рибалки-спортсмена та блогера Тангі Марлен. Виготовлений із поліуретану високої щільності «жук» оснащений силіконовими лапками, що забезпечують максимальну реалістичність при попаданні у воду. Приманка демонструє незмінно високу уловистість при лові головня, форелі та жереха.

Принцип дії Notobug: при падінні на воду коливання силіконових лапок «жука» викликає появу кіл, що розходяться на поверхні водойми. При наступній проводці приманка заглиблюється в середньому на 5-10 см, а силіконові лапки притискаються до тіла «жука», реалістичне імітуючи поведінку справжньої комахи. Чуйний хижак, чи то головень чи форель, обов'язково зреагує на таку «провокацію». Завдання рибалки лише не поспішаючи вибирати слабину і бути готовим до стрімкої атаки хижака.

У задній частині приманка оснащена якісним, гострим трійником, що запобігає схід риби. Воблер Sakura Notobug випускається в двох розмірах, 22 і 30 мм, і має широкий діапазон забарвлень: залежно від типу водойми та пори року рибалка може вибрати імітацію джмеля, оси, хруща або навіть сонечка.

Каталог жуків - https://luckyfisher.com.ua/uk-prinadi/vobleri-ua/tip-primanki/zhuki

Коментарі