0
0

Ніж складаний Ganzo G746-1-BK

Продано!
Ніж складаний Ganzo G746-1-BK
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Ganzo
  • Код товару: 72853
  • Наявність: Немає в наявності
1 100.00грн.
Доставка замовлення

Самовивіз - безкоштовно. Кур'єром по Києву. Нова Пошта. У той же день при замовленні до 15:00

Оплата замовлення

Оплата при отриманні. Оплата карткою через Приватбанк. Оплата карткою Visa/Mastercard-Online

Гарантія

Обмін або повернення товару протягом 14 днів!

  • Огляд товару
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)
Модель Ganzo G746-1-це багатозадачний складаний ніж. Використовувати його можна і в місті, коли вам необхідно розрізати упаковку, яблуко або що-небудь інше, і під час поїздок на природу. Практичність цього ножа оцінять рибалки, туристи, любителі пікніків в компанії друзів. Для клинка використана сталь марки 440С. це один з найбільш збалансованих варіантів нержавійки, наділений не тільки високою опірністю до корозії, але і хорошою твердістю (близько 58hrk). Так що, ніж з такого металу досить лише протерти після використання і періодично підточувати. ДО РЕЧІ, ріжуча кромка у нього гладка і заточити її можна, навіть не маючи особливих навичок роботи з точильними каменями і верстатами. Лезо відшліфоване сатинуванням, завдяки чому, воно стало абсолютно гладким і глянцевим. Хоча відбитки на клинку будуть набагато менш помітні, ніж при дзеркальній поліровці. Форма цього клинка називається drop-point, а його розмір становить 8,5 см.
В основі рукоятки ножа G746 - 1 також лежить сталь. Але метал з обох сторін прикритий накладками з композитного різновиду пластику-G10. Це робить ручку ножа більш комфортною: з ергономічними формами і несприйнятливістю до перепадів температур. Що стосується міцності, то G10 майже не поступається сталі. Рукоятка прикрашена дрібною накаткою і до неї прикріплена кліпса для страховки ножа від випадкової втрати.
Заради безпеки користувача, в ніж інтегрований блокіратор клинка. Він називається Axis Lock і спрацьовує при відкриванні ножа, фіксуючи лезо у відкритому положенні.

Особливості:
  • туристичний ніж
  • клинок форми drop-point
  • заточка рівна по всій довжині кромки
  • різновид сталі-440С
  • тип обробки металу-сатинування
  • рукоятка зроблена з G10
  • замок для леза-Axis Lock

Характиристики:
Тип ножа - складаний
Вид ножа - кишеньковий, туристичний
Тип замка - Axis lock
Тип заточування - прямий
Форма клинка - drop-point
Колір клинка - сірий
Колір рукоятки - чорний
Сталь клинка - нержавіючий
Поверхня клинка - Полірування
Марка стали - 440С
Матеріал рукоятки - G10
Загальна довжина - 200 мм
Довжина клинка - 85 мм
Товщина клинка - 3 мм
Вага - 111 г
Заводський кут заточування - 20°
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.